Hakkımda

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi okudu. 2007 yılında özel bir akademide web tasarım eğitimini tamamlayarak o dönem yeni gelişen dijital dünyaya adım attı. Resmi kuruluşların vermiş olduğu E-ticaret ve Dijital Pazarlama, Stratejik Planlama ve Süreç Yönetimi, Alibaba Global Gold Supplier, Android Uygulama Geliştirme, Girişimcilik  gibi çeşitli teknik eğitim ve seminerlere katıldı. Son yıllarda gerçekleşen dijital dönüşüm projelerini yakından takip ederek online eğitim ve kargo teslimat sektörlerinde 2 farklı yeni girişim projesinin algoritma dökümantasyonu ve dijital pazarlama süreçlerini yönetti. Taşımacılık, sağlık, yapı-tesisat, eğitim, tekstil ve tarım sektörlerinde firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Barış Özhan, Türkiye’de 10 yıldan fazla bir süredir Dijital Pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve E-Ticaret üzerine proje ve eğitim çalışmaları yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı uluslararası satış odaklı şirketlere SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlık hizmeti vermiştir.

Gönüllü olarak ortak kurup ve yönetmiş olduğu, amacı Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sunmak olan “Dijital Dönüşüm Platformu” yöneticiliğini yapmaya devam etmektedir.

İlgilendiği alanlar;

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Facebook Reklamcılığı, Instagram Reklamcılığı, Google Ads, Google Analytics, Veri Analizi, Chatbot(yapay zeka) Marketing, E-Mail Marketing, İçerik Pazarlaması, Dijital Dönüşüm Proje Süreç Yönetimi

E-Ticaret, Amazon, Shopify, Etsy, WordPress WooCommerce, Alibaba, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada

Eğitmen, sunduğu video eğitim ve blog makalelerini, yaptığı araştırma ve geliştirdiği projelerin sonucunda elde ettiği bilgi ve tecrübe ile hazırlamaktadır.

SEO ve Dijital Pazarlama FB grubumuza katılın: https://www.facebook.com/groups/455387311782174/

SEO ve Dijital Pazarlama Telegram grubumuza katılın: t.me/dijitalpazarlamaturkiye

Dijital Dönüşüm FB grubumuza katılın: https://www.facebook.com/groups/932680627113361/

Dijital Dönüşüm Telegram grubumuza katılın: t.me/dijitaldonusum

Barış ÖZHAN – SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı

info[@]barisozhan.com

Kapalı