İçerik Pazarlaması

Kitapyurdu KDY Platformu Nasıl Kullanılır? Kitaplarınızı Hemen Yayınlayın

Kitapyurdu KDY hiçbir şekilde yazarlardan ücret talep etmiyor ve yayına hazır şekilde gönderilmiş, yasal ve etik açıdan sorun içermeyen tüm dosyaları hızlı bir şekilde kitaplaştırıyor. Kitapyurdu KDY nedir? Nasıl kullanılır? yazımızda detaylarıyla öğrenebileceksiniz.

KDY, kitap baskılarını POD (Print on Demand) sistemiyle gerçekleştiriyor. Yani kitabınıza gelen sipariş kadar günlük üretim yapılıyor. Bu yüzden yazardan bir ücret talep edilmiyor. Yazar, kitabını yayına hazırlamak için Kitapyurdu hesabıyla KDY’ye giriş yapıyor ve sistemde eser tanımlaması yaptıktan sonra onay bekliyor. Onayın ardından sözleşmeler tamamlanıyor ve sistemdeki şablonları indirip kitabının edisyon, mizanpaj, kapak vb. teknik işlemlerini baskı şablonlarına uygun şekilde tamamladıktan sonra kitabı 72 saat içinde Kitapyurdu’nda satışa açılıyor.

Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY) Kitapları ve Kapaklarını Kendiniz Yayınlayın ve Milyonlarca Okuyucuya Ulaşın

Pazara hızlı bir şekilde ulaşın. Sisteme üye olup yeni kitap göndermek 5 dakikadan az sürer ve yasal süreç tamamlanır tamamlanmaz 72 saat içinde kitabınız kitapyurdu.com’da satışa sunulmuş ve ülke genelinde milyonlarca okuyucuya sunulmuş olur. Muhteşem değil mi!

Kimler kitap yayınlayabilir. Herkes.

Pasif gelir ile daha fazla kazanın. Hiçbir ücret ödemeden sadece bilginiz ile kitap yazın ve %50 telif hakkı kazanın. Kitaplarınız satıldıkça sizde kazanın.

İçerik pazarlaması. Markanız için basılı yayıncılık alanında içerik pazarlaması yapabilirsiniz. Hizmetinizi ve kişisel markanızı tanıtmak için mükemmel bir fırsat.

Kontrolü elinizde tutun. Telif haklarınızı takip edin. Kitaplarınızda istediğiniz zaman değişiklik yapın.

Basılı olarak ücretsiz yayınlayın. KDY Kitapları Kitapyurdu’nda ücretsiz basılı olarak yayınlayın. Doc, docx, rtf formatında sisteme yüklemeniz yeterli.

Hemen başlayın! KDY ile kitaplarınızı ücretsiz olarak kendiniz yayınlayın. Buradan Kitap Yurdu Doğrudan Yayıncılık hemen kayıt olabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular. Detaylı bilgi için  kdy.kitapyurdu.com/FAQ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kitap ücretsiz olarak nasıl yayınlanır? Baskı aşamaları nedir? Telif hakkım nedir? gibi soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın